Rýsovací trénink

Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates

Pokud chcete rýsovat, není až tak důležitý samotný trénink, ale spíše co děláte po něm a především správně nastavená strava.

Svaly chceme přece rýsovat, ne pálit, proto se vykašlete na nějaké kruhové tréninky a cvičte základní objemovku, nebo trénink který jste cvičili doposud.
Jen opakování cviků dělejte 12-15 s menší vahou. Takový počet opakování působí na svalová vlákna, která nerostou tolik do objemu. Sice neporostete, ale procvičíte i to, co zaostává.

Jak se chováte po tréninku je však důležitější. Aniž byste cokoliv jedli, či pili kromě vody (případně BCAA), sedněte na 20 - 30 minut na kolo, nebo si běžte klidným tempem zaběhat. Po té ještě asi hodinku hladovějte.
V tomto případě pokud suplementujete BCAA, což doporučuji, si dejte 1/3 denní dávky po tréninku a 2/3 po běhu či jízdě na rotopedu. 

Při absolvování těchto kroků máte výsledek rychlý a zaručený, jak prosté že? :)

Pokud vám ale nezáleží tak na vyrýsování, jako na zbavení pneumatik, na nic nespěchejte. Stále je nejdůležitější jídelníček. Snižte tedy příjem sacharidů a cvičte normální objemovku. Za 14 dní správného jídelníčku si na něj vaše tělo a mysl plně zvykne a za další týden už vám ani nehrozí žádný jojo efekt. Pokud však budete spěchat, výsledky budou, ale podstatně horší. Na váhu stoupejte maximálně 1x za 2 týdny, přidá vám to na psychice.


Více informací ohledně rýsování se dozvíte zde:
omyly ohledně rýsování a nabírání objemu